3 كورة جوله ودمبلين وطارات مختلفه
الحاجات دي لو اشتريتها هتعدي ال 15 الف
دي حاجات للتدريب في المنزل . كره الجله دي تتمرن بيها . وزنها تقيل جدا. لو بعتهم خرده هيجيبولي السعر ده . بس انا مستخسرهم في بتاع الخرده . وقولت اكيد حد يستنفع بيهم في التمرين في البيت